Kamerové systémy a strojové vidění

Minimalizujeme zmetkovitost, zlepšujeme traceabilitu, navádíme průmyslové roboty na správné pozice. Kamerové systémy posunou vaši výrobu na vyšší úroveň.

S čím vám pomůžeme

l

Návrh řešení

Zamyslíme se nad vašimi požadavky a připravíme řešení, které vám sedne. 

Projekce

Připravíme elektro i strojní projekt v souladu s platnými normami na míru vaší výrobě.

Implementace

Kamerový systém implementujeme do výroby a nastavíme s ohledem na vaše požadavky a bezpečností pravidla.

Minimalizujte zmetkovitost

Osaďte výrobní linky a stroje kamerovými systémy, které zajistí hladký průběh výroby. Získejte jistotu, že jsou všechny komponenty i celé výrobky vyrobeny bez vad a případný problém odhalte včas.

Ve ztížených podmínkách využíváme pro kontrolu tvaru, povrchu nebo rozměrů výrobku tzv. laserové profiloměry, které skenují výrobek laserovými paprsky. Kamerovou kontrolu tak snadno uplatíte i v problematických světelných podmínkách, kde není běžné strojové vidění možné.

Pro navádění robota ve 2D i 3D prostoru implementujeme do zařízení 3D kamery s funkcí Bin Picking. Robot tak s maximální přesností zvládne například vybírat konkrétní součástky z kontejneru s netříděným materiálem.

Implementujeme:

  • kamerové systémy pro kontrolu kvality,
  • čtečky čárových a 2D kódů výrobků pro traceabilitu,
  • laserové 2D/3D profiloměry pro kontrolu ve ztížených podmínkách,
  • strojové vidění pro navádění robotických aplikací.

Používáme komponenty:

  • Keyence
  • SICK
  • Cognex
  • Turck

Automatizujte chytře

Vyslechneme si vás

Vaší prioritou je efektivní a kvalitní výroba, která se neobejde bez moderních trendů. Naší zase bezproblémové funkční řešení. Všechny technické detaily proto domýšlíme dopředu. Vezmeme v úvahu vaše požadavky na výkon, specifika prostředí i prostorové uspořádání. Kromě toho zohledníme i nároky na čistotu, rizikové faktory a další důležité parametry.

Najdeme spolehlivé řešení

Víme, že každá komplikace vás něco stojí. Proto pracujeme tak, aby se vám investice do automatizace vyplatila. Dáváme si záležet, aby vše šlapalo, jak má. Zařízení osazujeme spolehlivými systémy s intuitivním ovládáním. Na problematické situace myslíme dopředu a nezapomínáme ani na bezpečnost a spolehlivou kooperaci všech výrobních zařízení.

Proberme to společně

Zjistěte, jaké projekty jsme již realizovali