Služby

Věnujeme se průmyslové automatizaci. Připravíme pro vás řešení, které zefektivní vaši výrobu. Provedeme celou realizaci od elektro schématu přes programování až po implementaci bezpečnostních prvků.

Čemu se věnujeme

Výrobní linky

Výrobní linky

Konstruujeme, vyrábíme a programujeme výrobní linky a jednoúčelové stroje, které zefektivní vaši výrobu. Zajišťujeme částečnou i komplexní realizaci řídicích systémů na bázi PLC. Ovládání výrobních linek i víceúčelových strojů je plně intuitivní.

Robotická pracoviště

Robotická pracoviště

Vytváříme robotické aplikace a integrujeme průmyslové a kolaborativní roboty do výroby. Poradíme si i s implementací robotických pracovišť do potravinařského průmyslu (cleanroom), antistatického (ESD) a výbušného (EX) prostředí.

Strojové vidění

Výrobní linky a stroje osazujeme důmyslnými kamerovými systémy pro rychlé čtení čárových a 2D kódů, a optickou kontrolou kvality. Strojové vidění minimalizuje zmetkovitost výrobků, lze ale využít i při navádění robotických systémů.

Sběr výrobních dat

Sběr výrobních dat

Stroje, výrobní linky a robotická pracoviště osazujeme čidly a jednotkami, díky kterým zařízení oboustranně komunikují s informačním nebo výrobním systémem. Ze své databáze tak načtete výrobní receptury a získáte dlouhodobý přehled o chodu výroby.

Provedeme vás automatizací výroby 

Kontaktujte nás

Dostihová 1, Slušovice

+420 775 778 302

info@temaco.cz