Sběr výrobních dat

Propojujeme ERP/MES systémy s výrobní technologií. Načítáme výrobní receptury z IS do zařízení, monitorujeme činnost zařízení a usnadňujeme kontrolu nad výrobními procesy.

S čím vám pomůžeme

l

Návrh řešení

Zamyslíme se nad vašimi požadavky a připravíme řešení, které vám sedne. 

Implementace

Výrobní zařízení osadíme čidly a jednotkami, které oboustranně komunikují s informačním nebo výrobním systémem. 

Vizualizace

Data z výroby zobrazíme v promyšlené moderní aplikaci postavené na SCADA systému.

Získejte přehled

Propojte svůj informační (ERP) nebo výrobní (MES) systém s výrobní technologií. Stačí výrobní stroje, linky a robotická pracoviště osadit čidly a jednotkami a výrobní receptury a postupy výroby kdykoliv jednoduše načtete přímo ze svého softwaru pro řízení výroby či jiné databáze. Navíc získáte dlouhodobý přehled o chodu výroby a analýzu skutečné činnosti zařízení. K reportům získají on-line přístup operátoři, plánovači výroby, mistři, manažeři, obchodníci, pracovníci logistiky i vedení společnosti.

Speciální aplikace s intuitivním ovládáním postavená na průmyslovém SCADA systému vám poskytne dokonalý přehled o výrobních datech, která si snadno zobrazíte na chytrém telefonu, tabletu či počítači. Nad výrobními procesy tak získáte stálou kontrolu a snadno dosáhnete efektivnějšího a konkurence-schopnějšího pracoviště.

Mějte pod kontrolou:

  • výrobní procesy,
  • aktuální stav výroby,
  • časy, kdy jsou zařízení v provozu,
  • časy, kdy stroje vyrábí.

Napojíme:

Zefektivněte výrobu

Vyslechneme si vás

Vaší prioritou je efektivní a kvalitní výroba, která se neobejde bez moderních trendů. Naší zase bezproblémové a funkční řešení. Všechny technické detaily proto promýšlíme dopředu. Vezmeme v úvahu vaše požadavky na zobrazovaná data, prostorové uspořádání i další specifika výroby.

Najdeme spolehlivé řešení

Víme, že každá komplikace vás něco stojí. Proto pracujeme tak, aby se vám investice do sledování výroby a vizualizace dat vyplatila. Dáváme si záležet, aby vše šlapalo, jak má. Zařízení osazujeme spolehlivými čidly a jednotkami, které jsou přizpůsobeny konkrétnímu způsobu výroby. Na problematické situace myslíme dopředu a nezapomínáme ani na bezpečnostní prvky.

Proberme to společně

Zjistěte, jaké projekty jsme již realizovali